Vedení účetnictví pro firmy

Vedeme a důsledně zpracováváme účetnictví pro malé, střední i velké společnosti s ručením omezeným i akciové společnosti.


Účetnictví pro neplátce DPH

Je na vás, zda nám doklady k zaúčtování dodáte měsíčně nebo jednou ročně. Na konci účetního období vám zašleme účetní deník, uzavřeme účetní knihy, zpracujeme inventuru a připravíme podklady pro přiznání k dani z příjmů právnických osob (DPPO).


Účetnictví pro plátce DPH

Být plátcem DPH přináší mnoho povinností. Dodržovat termíny pro podání přiznání k dani z přidané hodnoty (DPH), včasné podání kontrolního hlášení (KH) a v neposlední řadě úhradu DPH finančnímu úřadu. Nechcete tyto termíny držet v hlavě? Termíny za vás pohlídáme. Pro plátce DPH včas zpracujeme dodané doklady k zaúčtování, připravíme podklady pro přiznání k DPH.

Na konci účetního období vám zašleme účetní deník, uzavřeme účetní knihy, zpracujeme inventuru a připravíme podklady pro přiznání k dani z příjmů právnických osob (DPPO).


TIP: Chcete mít průběžně přehled o stavu účetnictví během účetního období? Zajímá vás, zda vaše výnosy převyšují náklady? Nemáme problém průběžně zasílat výsledovku a obratovou předvahu za zpracované období. 


Identifikovaná osoba

Identifikovaná osoba. Slyšíte tento pojem poprvé?  Máme bohaté zkušenosti s účtováním klientů, kteří jsou identifikovanou osobou. Rádi vám vysvětlíme za jakých podmínek se musíte registrovat jako Identifikovaná osoba, případně tuto registraci vyřídíme za vás. 

Je předmětem vašeho podnikání ježdění pro UBER anebo Bolt? Případně pronajímáte nemovitost prostřednictvím AirBnb? Pokud jste neplátcem DPH, tak právě kvůli těmto platformám se stáváte Identifikovanou osobou. Rádi vás s danou problematikou seznámíme. Dozvíte se, jaké jsou vaše povinnosti.


Pošlete nám poptávku

Napište nám

Máte dotaz nebo hledáte specialistu učetnictví?
Na vaší zprávu odpovíme nejpozději do 24 hodin.

Chci poslat zprávu

Zavoláme vám

Nechte nám vaše telefonní číslo, ozveme se vám.

Nebo volejte
603 226 003

Vyplňte jednoduchý formulář a my se vám ozveme